Game of Thrones, yeni sezon için ipuçları verdi
Game of Thrones, yeni sezon için ipuçları verdi

Hayranlarının bildiği gibi, Game of Thrones’ta hangi karakterin ne zaman ölüp diziden çıkacağı hiçbir zamana belli olmuyor. Sürekli olarak izleyicisini bu konuyla ilgili şaşırtan dizi, daha yedinci sezona geçilmeden sekizinci sezonla ilgili birçok dedikoduya ve habere konu olmaya başladı. HBO, son sezona kadar hangi karakterlerin hayatta kalabileceğiyle ilgili bir haber sızdırdı!
Altıncı sezonun bitmesine bir bölüm kalmışken, beş ana karakterin ödemelerinde yapılan artış, bu karakterlerin yedinci ve sekizinci sezonda da karşımıza çıkabileceği beklentisini de beraberrinde getirdi.
Deadline’a göre, Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Kit Harington (Jon Snow), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) ve Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) gelecek sezonda yayınlanacak her bölüm için 500 bin dolar alacak.
Bu, elbette ki tüm bu karakterlerin final sezonuna kadar hayatta kalacağının garantisini vermiyor. Ancak yine de hangi karakterleri gelecek sezon sıklıkla görme ihtimalimiz olduğuyla ilgili de bir şaret olarak algılanabilir. Hem de henüz diğer hiçbir karakterle ilgili böyle bir duyuru yapılmamışken.
Öte yandan, bu altılının içerisinde Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams ve Sansa Stark rolünde izlediğimiz Sophia Turner’un bulunmaması oldukça dikkat çekici. Stark ailesiyle ilgili kötü bir haber olabilir bu.
HBO dizinin yedinci sezonuyla ilgili sırları saklamakta ısrarlıyken, yine de önümüzdeki sezonun geçtiğimiz sezonlara göre daha kısa -ve muhtemelen yedi bölüm- olacağı söylentisi de geçtiğimiz ay yayılmıştı.
Dizi, önümüzdeki pazar günü sezon finali yapacak. BUnunla birlikte tüm izleyicileri tarafından “şimdiye kadarki en iyi bölümü” olarak yorumlanan The Battle of the Bastards ise geçtiğimiz pazar yayınlanmış ve büyük bir ilgi görmüştü.

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 23 Haziran 2016 - 16:19 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM
Bu Yazı Şuana Kadar 1.240 kez Gösterilmiştir.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

OKEYE 4. ARANIYOR!
okeyoyna
SON KONULAR
Hemen Okey

Sitemizde Ücretsiz Okey Oynama Keyfini Yaşayın.Hemen oyun salonlarımızdan birine giriş yapın, rakiplerinizi seçin,taşları... [Devamı]

Hemen Okey
Hemen Okey Oyna

Bilinen en eski oyunlardan biri olan Okey ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Türkiye’nin en büyük... [Devamı]

Hemen Okey Oyna
OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON

okeye4.gen.tr okeye4 ailesi olarak sizlerle genel salonumuzda  okey oynama zevkini yaşayıp yeni arkadaşlarınızla tanısma... [Devamı]

OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON
okeyy net okey oyna

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okeye4 sitesi olarak sizlere... [Devamı]

okeyy net  okey oyna
Okey oyna

”Salon Girişi” butonunu tıklayıp yeni açılan sayfada salonumuza giriş yapamazsanız lütfen başka bir... [Devamı]

Okey oyna