Kellik Artık Kader Değil !!
Kellik Artık Kader Değil !!

Daha çok saç kökü ekimi mucize görüntüler sağlar mı?

Saç ekimi için toplanabilecek kök sayısı sınırsız değildir, bu sayı fazla zorlandığında verici alanda saçsız alanlar oluşmaya başlar. Saç ekiminde mucize rakam değil, alıcı verici alan arasında dengelenmiş rakam vardır.

Saç ekimi operasyonunun riskleri var mı?

Saç nakli, konusunda uzmanlaşmış doktorların yer aldığı bir klinikte yapıldığında tıbbi açıdan güvenli bir girişimdir. Uzman doktor ve medikal takım ile yapılan girişim süresince hasta uyanık kalır, gazete okuyabilir, televizyon izleyebilir ve 4. gün sosyal yaşantısına dönebilir.

Hangi saç ekim yöntemi tercih edilmeli?

Medikal literatürde kabul edilmiş FUE ve FUT adlı iki teknik vardır. Ama bu iki teknik içinde bazı farklıklarla ayrılan birçok yöntem de bulunur. Uzman bir hekim tarafından yapılacak kontrolün ardından hasta için en doğru yöntem belirlenir.

Yazın saç ekimi yapılabilir mi?

Saç ekimi işlemini her mevsim yaptırabilirsiniz ve doktorunuzun tavsiyelerine uyduğunuz müddetçe hiçbir sorun yaşamazsınız. Hem kış, hem de yaz mevsiminde yapılan saç ekimi operasyonu sonrasında 2 ila 5 gün arasında hastanın çok soğuktan ve çok sıcaktan kendini koruması yeterlidir.

Saç nakli sadece erkeklere mi uygulanır?

Dünyada yapılan saç ekimlerinin %84,7’si erkeklere, %15,3’ü kadınlara uygulanmaktadır. Deneyimli bir doktor tarafından yapılan saç nakli, cinsiyet farkı etmeksizin doğal ve aslından ayırt edilemeyecek bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Hiçbir iz kalmadan saç ekimi mümkün mü?

Tıraşsız FUE yöntemi ile tamamen dökülmüş saçlara, var olan saçları koruyarak kavuşabilirsiniz. Saç ekimi yöntemleri içerisinde dünyaca kabul edilmiş olan FUE tekniğinden geliştirilmiş bu yöntemle kişinin saçlarını artık kazıtmasına gerek kalmıyor.

İnce telli saçlara da ekim yapılabilir mi?

İnce telli saça sahip hastalara da saç ekimi yapılır. Saç telleri kalın hastalara göre ekim daha sık yapılır ya da doktorunuz sizi bu konuda en doğru şekilde yönlendirecektir.

BİLGİLER
tarafından 14 Eylül 2016 - 14:45 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM
Bu Yazı Şuana Kadar 1.551 kez Gösterilmiştir.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

OKEYE 4. ARANIYOR!
okeyoyna
SON KONULAR
Hemen Okey

Sitemizde Ücretsiz Okey Oynama Keyfini Yaşayın.Hemen oyun salonlarımızdan birine giriş yapın, rakiplerinizi seçin,taşları... [Devamı]

Hemen Okey
Hemen Okey Oyna

Bilinen en eski oyunlardan biri olan Okey ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Türkiye’nin en büyük... [Devamı]

Hemen Okey Oyna
OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON

okeye4.gen.tr okeye4 ailesi olarak sizlerle genel salonumuzda  okey oynama zevkini yaşayıp yeni arkadaşlarınızla tanısma... [Devamı]

OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON
okeyy net okey oyna

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okeye4 sitesi olarak sizlere... [Devamı]

okeyy net  okey oyna
Okey oyna

”Salon Girişi” butonunu tıklayıp yeni açılan sayfada salonumuza giriş yapamazsanız lütfen başka bir... [Devamı]

Okey oyna