İyi Okey Oynamanın Yöntemleri
İyi Okey Oynamanın Yöntemleri

Okey oyununda taşları dikkatli bir şekilde takip ederseniz bu sizin için artı bir avantaj olur.
Bu taşlar arasında çıkan size lazım taşlar varsa eğer boşuna kur yapmaya çalışmaz ve beklemezsiniz taşınız gelecek diye.

Birçok okey oyuncusu taşları takip etmeyerek oyunda başarıya ulaşamamıştır. Ve olayı şanssızlığa bağlamaktadır. Evet bir yere kadar şans da gereklidir. Fakat oyunu iyi takip etmek fazlasıyla katkı sağlar.
Ve rakiplerinizin de hangi taşları attığını takip ederseniz onlara yaramayan taşları anlar ve onara taş vermezsiniz taş seçimlerinizi onlara lazım olmayan taşları seçerek atmalısınız. Tabiri caizse rakiplerinizi taşlamakta size avantaj sağlar. Siz elinizi bitecek hale getirene kadar onların bitmesini engellemiş olursunuz.

Okey oynarken hepimizin içinde kazanma isteği vardır. Ancak kazanmak istiyorsak dikkatli oynamalıyız.
Bu günümüzün en popüler oyunu olan okey oyunu keyifli dakikalar geçirmemize ve arkadaşlarımızla sohbet etmeye de sebep olur. Boş zamanlarımızda sıkılmak yerine okey oynamayı tercih ederek biraz da kafa dağıtmış oluruz. Ayrıca okey vesilesiyle yeni arkadaşlıklarda kurabilir ve sohbet edebiliriz. Arkadaşlarınızla bir şeyler yapmak istiyorsanız ama dışarı çıkmak, buluşmak gibi bir imkânınız yoksa internetten beraber oyun oynayarak bu boşluğu doldurmaya çalışabilirsiniz. Onlarla en azından okey oynar eğlenir ve sohbet etmiş olursunuz.
Okey aslında birazda sosyalleşmek kendinize biraz zaman ayırmak eğlenmek için sebeptir.

Okey oyunu kadın, erkek, yaşlı, ve genç demeden herkesin oynadığı bir oyundur. Yıllardır hayatımızda olan hatta geleneksel hale gelmiş bir oyundur. Hayatımıza ilk olarak evlerimizde daha sonra kafeler de ve daha sonrada internette girmiştir. Ve biliyoruz ki yıllardır fark etmesek de nasıl hayatımızdaysa bundan sonrada hep hayatımızda olacaktır. Ve hiç sıkılmadan oynayacağımız bir oyundur. Ne kadar çok kazanırsak oyundan o kadar da çok zevk alırız.

Okeyde ve Hayatınızda Bol Şanslar Şimdiden ..

BİLGİLER
tarafından 30 Mart 2014 - 17:29 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM
Bu Yazı Şuana Kadar 9.209 kez Gösterilmiştir.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

OKEYE 4. ARANIYOR!
okeyoyna
SON KONULAR
Hemen Okey

Sitemizde Ücretsiz Okey Oynama Keyfini Yaşayın.Hemen oyun salonlarımızdan birine giriş yapın, rakiplerinizi seçin,taşları... [Devamı]

Hemen Okey
Hemen Okey Oyna

Bilinen en eski oyunlardan biri olan Okey ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Türkiye’nin en büyük... [Devamı]

Hemen Okey Oyna
OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON

okeye4.gen.tr okeye4 ailesi olarak sizlerle genel salonumuzda  okey oynama zevkini yaşayıp yeni arkadaşlarınızla tanısma... [Devamı]

OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON
okeyy net okey oyna

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okeye4 sitesi olarak sizlere... [Devamı]

okeyy net  okey oyna
Okey oyna

”Salon Girişi” butonunu tıklayıp yeni açılan sayfada salonumuza giriş yapamazsanız lütfen başka bir... [Devamı]

Okey oyna