İnternetten Okey Oynamanın Avantajları
İnternetten Okey Oynamanın Avantajları

Okey oyunu 4 kişi ile daha zevkli olduğu için internetten oynandığı zaman eş ya da rakip bulma çabasına girmenize gerek kalmıyor. Okey oynayan birçok insan içinden kendinize eş seçebiliyor. Ya da masadan ayrılmak istediğinizde kolaylıkla oyunu bırakabiliyor başka oyun arkadaşları bulabiliyorsunuz. Okey oyunu dünya üzerinde çok yaygın bir oyun olduğu için birçok insanla oynayabilirsiniz. Ayrıca gerçek bir masada oynanan oyunda sadece zekâ oyunu olmaz sürekli taş dizmekle toplamakla zaman kaybeder güç harcarsınız. Oysa internette oynanan okeyde bunları yaşamazsınız.Taşlar kendi toplanır dağıtılır ve dizilir size sadece oyunun tadını çıkarmak kalır.
Ayrıca bir çoğumuzun da nefret ettiği fakat gerçek bir okey masasında karşılaştığı hileci arkadaşlarla da karşılaşmak imkansızdır. Rahatlıkla oyununuzu oynar ve eğlenirsiniz. Okeyi internetten oynadığınız zaman gerçek masada oynadığınız oyun size uğraştırıcı hatta sıkıcı bile gelecektir.
Okeyin internetten oynandığı zaman daha keyifli olduğuna sizde karar vereceksiniz.
Ve birçok insanla oynama şansı yakaladığınız için kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinize bir eş seçip okey turnuvalarına bile katılabilirsiniz.
Sizin için bir sosyal faaliyet olabilir ve boş zamanlarınızda eğlenceli güzel vakitler geçirebilirsiniz.
Okey oynarken yeni arkadaşlar edinebilir ve keyifli sohbetler edebilirsiniz. Bizim için hem zevkli hem de oynamasak bile bildiğimiz bir oyundur.
Yıllardır birçok oyun kurulup oynanması için piyasaya sürülüyor. Fakat birçoğu kalıcı değil bir süre sonra unutuluyor. Ya da hedeflendiği kitleye ulaşamıyor. Ama okey yıllardır hiç kullanıcısını kaybetmedi ve neredeyse tüm dünyanın oynadığı oyun haline geldi. Okeyin kuralları ülkelere hatta şehirlere göre bile değişebilir. Ama amaç ve sonuç hep aynıdır. İnsanlar güzel vakit geçirmek boş zamanlarında sıkılmamak için hep okeyi tercih ederler. Okey hiç bir zaman sıkıcı hale gelmediği için gündemdeki yerini her zaman koruyacaktır. Bu yüzden okey oynamak insanlara zevkli geliyor. Ve tercih ediliyor.

BİLGİLER
tarafından 31 Mart 2014 - 21:35 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM
Bu Yazı Şuana Kadar 2.463 kez Gösterilmiştir.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

OKEYE 4. ARANIYOR!
okeyoyna
SON KONULAR
Hemen Okey

Sitemizde Ücretsiz Okey Oynama Keyfini Yaşayın.Hemen oyun salonlarımızdan birine giriş yapın, rakiplerinizi seçin,taşları... [Devamı]

Hemen Okey
Hemen Okey Oyna

Bilinen en eski oyunlardan biri olan Okey ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Türkiye’nin en büyük... [Devamı]

Hemen Okey Oyna
OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON

okeye4.gen.tr okeye4 ailesi olarak sizlerle genel salonumuzda  okey oynama zevkini yaşayıp yeni arkadaşlarınızla tanısma... [Devamı]

OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON
okeyy net okey oyna

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okeye4 sitesi olarak sizlere... [Devamı]

okeyy net  okey oyna
Okey oyna

”Salon Girişi” butonunu tıklayıp yeni açılan sayfada salonumuza giriş yapamazsanız lütfen başka bir... [Devamı]

Okey oyna