Ailenize söylemeniz gereken hayati öneme sahip 14 şey
Ailenize söylemeniz gereken hayati öneme sahip 14 şey

Ancak çoğumuz bunu yapmakta zorlanıyoruz. Kendimiz ebeveyn olana kadar nadiren ailemizin bize harcadığı çabaların bizleri daha iyi birer insan yapmak için olduğunu düşünüyoruz.

Doğru zamanın gelmesini beklemeyin, bu sözleri sevdiklerinize bugün söyleyin!

Seni hayatımın her günü düşünüyorum.
Yoğun ve yorgun olsam bile, seni düşünüyorum. Sahip olduğumuz özel bağı her zaman hissedeceğim.

Çocuğunuz olduğum için gurur duyuyorum.
Tabii ki bunu sizden istemedim ve muhtemelen bunu hak etmiyorum ama her zaman benim için buradaydınız. Şu anda olduğum bağımsız ve güçlü insan olmam için bana her şeyi verdiniz ve her şeyi öğrettiniz.

Benim için yaptığınız küçük büyük her şey için size minnettarım.
Benim için yaptığınız ve yapmaya devam ettiğiniz birçok şey var. Etmem gerektiği zaman size teşekkür edemedim ama bu onları fark etmediğim ve ya bunların değerini hafife aldığım anlamına gelmiyor. Derinlerde size minnettarım ve siz olmadan bir hayat düşünemiyorum.

Sizi tanıyorum.
Kimsenin mükemmel olmadığını biliyorum ve hepimiz insanız. Sizin de kendi problemleriniz ve atlatmanız gereken zorluklarınız oldu ama beni sahiplenecek kadar cesurdunuz ve bana verilen en güzel hediyesiniz. Tüm çabalarım için bana destek verdiniz ve bu nedenle şu anda güçlü hissediyorum ve hayatımda ilerlemek için yeterince cesaretim var.

Sizi deliler gibi özledim.
Şimdi sizlerden uzaktayım ve kariyerimle meşgulüm ve kendi ailemi kurmaya çalışıyorum. Binlerce kilometre uzakta olsak da sizi özledim. Muhtemelen, sizden bu kadar uzağa gitmemem gerekirdi ama sizin benim için her zaman en iyisini istediğinizi biliyorum. Beni her zaman hedeflerime ulaşmam ve hayallerimin arkasında durmam için desteklediniz. Bu nedenle benimle gurur duyabilmeniz için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.
Beni daha iyi bir insan yaptınız.
Kendimi ve diğerlerini hayal kırıklığına uğratmadım; cömert ve güçlü biri olmayı başardım çünkü siz her zaman kalbimi anlayış ve nezaketle doldurdunuz.

Size olan sevgimi ifade edecek hiçbir kelime yok.

Her zaman bana davranışların kelimelerden daha sesli konuşacağını söylediniz. Yaptıklarınızı biliyorum. Ancak size olan sevgimi sözel olarak ifade etsem bile bunu düzgün bir şekilde yapacak bir kelime yok.

Benim için feda ettiğiniz her şey burada her zaman kalbimde ve aklımda.
Her aile çocuğunu sever ancak her aile kendi çıkarlarını feda ederek çocuklarını önceliklerine koymaz. Ama siz yaptınız. İlk olarak aldığınız her karar benim için en iyisi oldu.

En büyük korkum sizi bir gün kaybetmek.
Sizin burada sonsuza kadar olamayacağınız gerçeğini kabullenmem gerektiğini biliyorum, kimse sonsuza kadar kalamayacak. Bir gün ailem olmayan bir insan olacağım ve beni en çok korkutan şey bu. Siz gittiğinizde bile kendi yolumdan gitmek zorunda olduğumu biliyorum. Ama böyle bir durumda iyi olacak mıyım bilemiyorum.

Üzgünüm.
Birçok hata yaptığımı biliyorum ama işleri ne zaman batırsam yeni bir şeyler öğrendim. Sizin sevgi dolu kalplerinize herhangi bir zarar verdiysem özür dilerim. Bunu bilerek yapmadım. Şimdi biliyorum ki o zamanlar şımarık bir bebek gibi davranmışım.

Siz her zaman benim en yakın arkadaşlarım olacaksınız.
Sizin yeriniz doldurulamaz. Her zaman tüm özel anlarımı paylaşmak istediğim kişiler olarak kalacaksınız.

Siz benim kahramanlarımsınız.

Bana o kadar çok mutlu anı verdiniz ki sizi her zaman kahramanlarım olarak göreceğim. Siz bana sadece hayat vermediniz aynı zamanda en çok ihtiyacım olan zamanlarda benim için buradaydınız.

Çocuklarım hayatınızın ayrılmaz bir parçası olacak.
Çocuklarım sizden asla çok uzak olmayacak. Ve size sahip olmakla ve mutlu anılarımı sizinle paylaşmakla ne kadar şanslı olduğumu biliyorum.

Her zaman kalbimde olacaksınız.
Her zaman kalbimde kalacaksınız. Sizinle olan anılarımı her zaman el üstünde tutacağım. Her zaman benim yanımda kalacağınızı biliyorum hatta son vedanızda bile.

BİLGİLER
tarafından 21 Mayıs 2016 - 01:20 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM
Bu Yazı Şuana Kadar 1.124 kez Gösterilmiştir.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
Yorumunuz
:

OKEYE 4. ARANIYOR!
okeyoyna
SON KONULAR
Hemen Okey

Sitemizde Ücretsiz Okey Oynama Keyfini Yaşayın.Hemen oyun salonlarımızdan birine giriş yapın, rakiplerinizi seçin,taşları... [Devamı]

Hemen Okey
Hemen Okey Oyna

Bilinen en eski oyunlardan biri olan Okey ile vaktin nasıl geçtiğini anlayamacaksınız. Türkiye’nin en büyük... [Devamı]

Hemen Okey Oyna
OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON

okeye4.gen.tr okeye4 ailesi olarak sizlerle genel salonumuzda  okey oynama zevkini yaşayıp yeni arkadaşlarınızla tanısma... [Devamı]

OKEYE4.GEN.TR OKEY GENEL SALON
okeyy net okey oyna

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okeye4 sitesi olarak sizlere... [Devamı]

okeyy net  okey oyna
Okey oyna

”Salon Girişi” butonunu tıklayıp yeni açılan sayfada salonumuza giriş yapamazsanız lütfen başka bir... [Devamı]

Okey oyna